Český pohár Jablonec - zpráva trenéra

13. 3. 2016

medaile.jpgV sobotu se v Jablonci nad Nisou konal druhý kvalifikační turnaj série Českého poháru, Velká cena Jablonce nad Nisou. Náš klub zde reprezentovala trojice závodníků, kteří si vedli až nečekaně dobře.

Členské příspěvky za druhé pololetí

13. 3. 2016

vykricnik_maly.jpgProsíme všechny členy klubu, kteří nemají uhrazený členský příspěvek za 2. pololetí školního roku 2015/2016 aby tak učinili co nejdříve na účet klubu nebo v hotovosti na tréninku do rukou trenérů. Poplatek za pololetí je 600,- Kč.

Petra Zlámalová startovala v barvách ČR

6. 3. 2016

vlajka-cr_-mala.pngSvůj první letošní start si v národních barvách odbyla dorostenka Petra Zlámalová, která byla společně s trojicí dalších reprezentantek nominována na European Judo Cup v turecké Antalay. Nominační turnaj pro ME dorostu.

Mistrovství České republiky juniorů

6. 3. 2016

medaile.jpgV sobotu 5.3.2016 se v Hranicích konal první letošní republikový šampionát, mistrovství České republiky juniorů a juniorek. Klub juda Hranice zde reprezentoval dorostenec Jakub Jiříček, pro něhož šlo o první start mezi juniory.

SP v judu Praha 2016 na ČT4 sport

3. 3. 2016

tv_mala.jpgBěhem soboty a neděle 27. a 28.2. se v Praze konal jeden z posledních turnajů Olympijské kvalifikace judistů. Na třech tatami se představilo celkem 268 závodníků z 52 zemí celého světa. Někteří z nás byli přítomni a zažili obrovský úspěch české reprezentace. Pro ty co nebyli, přinášíme odkaz na záznam České televize.

Miniliga v Naparii

24. 2. 2016

medaile.jpgNa úterním únorovém kole miniligy v Naparii se představila celkem devítka nejmladších judistů KJ Hranice. Pod vedením Barči si někteří vyzkoušeli první opravdové závody. Prckové blahopřejeme a těšíme se, jak příště vyjedeme někam dál. Konkrétní výsledkový servis dodáme později.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY | Fotografie: Miniliga | Komentářů: 0

Petra Zlámalová dvojnásobně zlatá na ČP

22. 2. 2016

medaile.jpgV sobotu a v neděli se v Ostravě konal první letošní kvalifikační turnaj série Českého poháru, kde nás reprezentovala dvě děvčata.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY | Fotografie: Český pohár Ostrava - Petra Zlámalová | Komentářů: 0

Medailové žně ve Veselí

14. 2. 2016

medaile.jpgČtyřčlenná výprava našeho klubu pod vedením Barči Zlámalová na Velké ceně Veselí nad Moravou zabojovala a byť šlo o první turnaj letošní sezóny, nakonec si všichni domů odvážejí medailová umístění. Nejlépe si vedl benjamínek Ondra TROUSIL (U11), který vybojoval vynikající 1. místo. Neztratili se ani ostatní, kteří shodně obsadili místa druhá - benjamínci Damián SUCHÁNEK a Dominik FICNAR (U11) a mladší žák Kája TROUSIL (U13).

Průběžné pořadí Klubového poháru 2015/2016

5. 2. 2016

zebricek_mala.jpgPrůběžné pořadí Klubového poháru 2015/2016 po dvou absolvovaných kolech  mohou zájemci již najít stránkách klubu.

Tréninkový pobyt v Kosovu

3. 2. 2016

cinka.jpgNaše Peťa Zlámalová se minulý týden ve čtvrtek vrátila z trénikového pobytu v Kosovu, kde trénovala mimo jiné i s judistickou superstar, Majlindou Kelmendi - dvojnásobná mistryně světa, mistryně Evropy, bronzová z ME atd. Jde o součást náročné přípravy na letošní kvalifikační cyklus pro účast na ME dorostu, kam se chce Peťa probojovat.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY | Fotografie: Kosovo - Petra Zlámalová | Komentářů: 0

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16