Velká cena Kroměříže - zpráva trenéra

22. 5. 2016

medaile.jpgV sobotu 21.5. se osmička našich závodníků představila na Velké ceně Kroměříže. V konkurenci závodníků a závodnic z celé Moravy si nevedli vůbec špatně, o čemž svědčí konečné skóre 6 medailí.

Tři medaile z republikových šampionátů

16. 5. 2016

medaile.jpgV sobotu 14.5. se v Ostravě konaly republikové šampionáty družstev staršího žactva, dorostenek a žen. Tedy kategorií, které nemají dlouhodobé ligové soutěže. S výjimkou starších žáků měl KJ Hranice zastoupení ve všech kategoriích.

Petra Zlámalová - 9.místo EC cadets Rumunsko

9. 5. 2016

eju_logo.jpgVčera, tj. v neděli 8.5.2016 se naše Petra Zlámalová představila společně s dalšími českými reprezentanty v rumunské Kluži na EC cadets - kvalifikaci na ME dorostu.

Výsledky Memoriálu byly vloženy na web

3. 5. 2016

medaile.jpgKompletní výsledkový servis z XXII. ročníku Memoriálu JUDr. Zdeňka Navrátila naleznete ZDE.

2. 5. 2016

diar_logo_pruhledny_maly.jpgProtože byl čtvrteční trénink zrušen, ale další závody se nám blíží, je zde uveden přehled nejbližších soutěží.

Ohlédnutí za Memoriálem JUDr. Zdeňka Navrátila

1. 5. 2016

vykricnik_maly.jpgHlavní domácí akci této poloviny kalendářního roku máme zdárně za sebou. Dovolte mi tedy jen malé ohlédnutí za naší společnou sobotní akcí.

Velká cena Prostějova - zpráva trenéra

23. 4. 2016

medaile.jpgV sobotu 23.4. se sedmička našich závodníků zúčastnila Velké ceny Zdeňka Ludvíka v Prostějově. A o tom, že si nevedli vůbec špatně, svědčí hned 5 medailových umístění.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY | Fotografie: VC Zdeňka Ludvíka - Prostějov | Komentářů: 0

Klubový pohár - 3. kolo

19. 4. 2016

zebricek_mala.jpgTřetí kolo klubového poháru je za námi a průběžné pořadí se nám opět trochu zamíchalo. V čele se nám ale stále drží dva velcí favoriti, kteří se budou muset v posledním kole utkat o cenu nejvyšší, pohár pro vítěze. Že by třeba poslední kolo bylo dvojnásob bodované? Nebo že bychom uspořádali jedno kolo navíc a pozvali i judisty z jiných klubů a výsledky z této soutěže bychom dvojnásob obodovaly? Všechny tyto varianty jsou ve hře. Jdeme do finále! Průběžné pořadí najdete níže.

Nejlepší sportovkyně Hranic je z našeho klubu

13. 4. 2016

palec_nahoru.jpgV úterý 12.4. proběhlo ve dvoraně hranického zámku již 16. vyhlašování nejlepších sportovců města Hranice, tentokráte za rok 2015. Klub juda Hranice z.s. nominoval celkem 3 sportovce.

Miniliga - výsledky

30. 3. 2016

medaile.jpgV úterý 29.3.2016 se v Naparii konalo 3. kolo judistické Miniligy. Vzhledem k tréninkové přestávce způsobené Velikonočními prázdninami na ni nakonec dorazila pouze trojice závodníků, jejichž výsledky byly následující.