Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velká cena Kroměříže - zpráva trenéra

22. 5. 2016

Důležité bylo především to, že se v naše týmu objevily nové tváře, Miška a Honza, kteří nakonec patřili mezi medailisty a tak si snad už jednou pro vždy dokázali, že mohou být úspěšní i na velkých soutěžích.

Všichni naši předváděli pěkné a většinou i technické judo. Miška měla trochu smůlu, když narazila na rozhodčí, kteří nedokázali ocenit její aktivitu a naopak patřičně potrestat příliš pasivní soupeřky. Příliš aktivní byli rozhodčí naopak v případě Káji, který prohrál čtvrfinále vinou šida za úchop v háku, přičemž pasivní soupeř přistupující do kumikaty v předklonu mu ani jinou možnost nenabízel. Tento úchop naopak procházel v některých utkáních Ondrovi i Tomovi, což svědčí o velmi chabé úrovni některých rozhodčích. Naštěstí Tom i Ondra se dokázali vyrovnat i s napomínáním za tento úchop a reagovali na změnu vývoje utkání. Poškozen se mohl cítit i Dominik, kterému rozhodčí upřeli vítězství v prvním utkání, když "na praporky" nechali vyhrát soupeře, který prochodil celý zápas v defenzivním úchopu s občasným nástupem do aši vazi. Velkou pochvalu zaslouží Damián za obrovský kus práce, který od minulých porážek odvedl. Stejně tak i Ondra Trousil jde tím správným směrem. Vychýlit ho z něj dokázal soupeř pouze jednou, kdy se pod tlakem Ondra vrátil ke svým starým  neúčinným strhům a především nestíhal v boji o úchop.

Všem účastníkům děkuji za parádní sportovní zážitek. Domů jsem se vrátil sice s vykřičenými hlasivkami, ale spokojený.

20160521_134013.jpg                             20160521_134107.jpg

20160521_144259.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář