Vendula podlehla na Českém poháru v boji o bronz

15. 6. 2015

medaile.jpgSvé třetí vystoupení na Českém poháru 2015 má za sebou Vendula Kratochvílová. Poprvé se ale představila ve své nové hmotnosti, do 44 kg.

Pozdrav ze Země vycházejícího slunce

14. 6. 2015

japonska_vlajka_logo_male.gifTeprve v pátek Petra Zlámalová zamířila na téměř třítýdenní tréninkový pobyt do Japonska a už tady máme pár fotek.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY | Fotografie: Petra Zlámalová - Japonsko | Komentářů: 0

Pár fotek z dnešního minigolfu

12. 6. 2015

Tři medaile z Brna

8. 6. 2015

medaile.jpgV sobotu 6.6. se představila trojice našich závodníků na turnaji v Brně. S výjimkou Venduly šlo o poslední turnaj školního roku a je potěšitelné, že nikdo domů neodjížděl bez vítězného utkání.

Petra Zlámalová v Bielsko Biale (POL)

8. 6. 2015

vykricnik_maly.jpgKvalifikace na ME kadetů pokračovala jedním z nejkvalitněji obsazených turnajů vůbec. European Cupem v Polsku, kde se představila i naše závodnice Petra Zlámalová.

Zlato a stříbro z MČR družstev pro Petru Zlámalovou

24. 5. 2015

medaile.jpgV neděli 24.5.2015 proběhl v Jablonci nad Nisou republikový šampionát družstev v těch kategoriích, v nichž se nekonají ligové soutěže. KJUS Hranice měl zastoupení díky Petře Zlámalové, a to hned dvojnásobné.

Další úspěch Petry Zlámalové

2. 5. 2015

medaile.jpgPetra Zlámalová dnes vybojovala na mezinárodním turnaji v maďarské Budapesti vynikající 3. místo v hmotnostní kategorii do 63 kg, po 4 vítězstvích a jedné jediné porážce! Umístění je o to cennější, že pro domácí závodnice šlo o nominanční turnaj do reprezentačních družstev! Blahopřejeme!

100% úspěšnost v Prostějově

27. 4. 2015

medaile.jpgV neděli 26.4. se v Prostějově konal Memoriál Zdeňka Ludvíka pro benjamínky a žactvo a naše mladé naděje se nechtěli nechat zahanbit úspěchem Petry na MČR juniorů a předvedli, že budoucnost klubu je zajištěna.

Bronz z mistrovství republiky

27. 4. 2015

V neděli 26.4.2015 se v Chomutově konalo petra-zlamalova.jpgMistrovství České republiky juniorů a juniorek. Náš klub zde zastupovala věkem ještě dorostenka, Petra Zlámalová!

Cadet European Judo Cup - Petra Zlámalová

13. 4. 2015

medaile.jpgV neděli se v Teplicích představila na tatami v rámci EC Cadets i naše Petra Zlámalová. Stejně jako v na turnaji v Německu se jí ani zde ale příliš nevedlo.