Petra Zlámalová bojovala o medaile na MČR

4. 10. 2015

medaile.jpgV Teplicích proběhl o víkendu nejen poslední Český pohár tohoto roku, ale o den později, tedy v neděli, se zde konalo i Mistrovství České republiky mužů a žen.

Zpráva trenéra z uplynulého víkendu

28. 9. 2015

medaile.jpgV sobotu 26.9.2015 se závodníci KJUS Hranice představili hned na dvou soutěžích.

Vzpomínka

22. 9. 2015

Dnes je to 5 let, co nás opustil JUD. Zdeněk Navrátil! Trenér, rozhodčí, funkcionář,manžel, tatínek a zakladatel oddílu! Vím, že mnozí z Vás na něj stále vzpomínáte. Věnujte mu prosím dnes alespoň malou vzpomínku!

Český pohár Brno - zpráva trenéra

20. 9. 2015

medaile.jpgV sobotu a v neděli se v Brně konal předposlední, čtvrtý, kvalifikační turnaj pro republikové šampionáty tohoto roku. Hranickým reprezentantkám se na tomto Českém poháru dařilo se střídavými úspěchy.

Zvýšení členského příspěvku

21. 8. 2015

vykricnik_maly.jpgDrazí členové i zájemci o judo. Je nám líto, ale vzhledem ke stále stoupajícím nákladům jsme i my byli nuceni po mnoha letech nakonec přistoupit ke zvýšení členských příspěvků. V tomto školním roce tedy činí poplatek za jedno pololetí školního roku 600,- Kč/osoba. Za celý školní rok 1200,- Kč. Co vše, je v této částce zahrnuto je uvedeno dále.

Fotografie z tábora

16. 8. 2015

fotak_ikona.jpgPrávě se nám dostal do rukou flash disk s "TOP SECRET" obsahem. K dispozici totiž jsou fotografie z letošního tábora na Švarné Hance.

Informace ze života táborníků - čtvrtek

1. 8. 2015

stan_maly.jpgVe čtvrtek po snídani jsme se vydali na společnou vycházku na Bílý Kříž. Zde jsme se osvěžili v místní restauraci, pojedli svačinu a na zpáteční cestu byly děti poslány v rámci celotáborové hry zpět na chatu. Někdo běžel a někdo šel s vedoucími .....

Informace ze života táborníků - středa

31. 7. 2015

stan_maly.jpgVe středu den začal snídaní, po které následovalo další kolo indicií pro naše pátrací skupiny v etapové hře. Měli za úkol vyslechnout další podezřelé z loupeže a ukázat, jak jim to myslí.

Informace ze života táborníků - úterý

29. 7. 2015

stan_maly.jpgVšichni malí i velcí jsou zdraví a v pořádku. Jediné co obyvatele beskydského hřebenu Grúň trápí, je počasí. Stále ne a ne přijít to pravé léto. Tak snad tedy ve středu či ve čtvrtek.

Informace ze života táborníků - pondělí

28. 7. 2015

stan_maly.jpgPondělní den všichni naši malí i velcí táborníci prožili ve zdraví, počasí je sice trošku aprílové, ale  s tím se na horách počítá. Jen to letní oblečení asi zatím zůstane čisté v kufrech.