Průběžné pořadí Klubového poháru 2015/2016

5. 2. 2016

zebricek_mala.jpgPrůběžné pořadí Klubového poháru 2015/2016 po dvou absolvovaných kolech  mohou zájemci již najít stránkách klubu.

Tréninkový pobyt v Kosovu

3. 2. 2016

cinka.jpgNaše Peťa Zlámalová se minulý týden ve čtvrtek vrátila z trénikového pobytu v Kosovu, kde trénovala mimo jiné i s judistickou superstar, Majlindou Kelmendi - dvojnásobná mistryně světa, mistryně Evropy, bronzová z ME atd. Jde o součást náročné přípravy na letošní kvalifikační cyklus pro účast na ME dorostu, kam se chce Peťa probojovat.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY | Fotografie: Kosovo - Petra Zlámalová | Komentářů: 0

Změna názvu klubu

3. 2. 2016

vykricnik_maly.jpg

Oznamujeme, že v souladu s NOZ došlo ke změně názvu klubu, která již byla i zaregistrována ve spolkových rejstřících. Nic jiného se však nemění, vše zůstává při starém.

Název klubu nyní zní: Klub juda Hranice z.s.

Název klubu nyní zní: Klub juda Hranice z.s.

Memoriál JUDr. Zdeňka Navrátila 2016

10. 12. 2015

vykricnik_maly.jpgVážení členové klubu, sportovní přátelé. Po roční pauze se opět ujímáme organizace našeho tradičního turnaje - Memoriálu JUDr. Zdeňka Navrátila. V příštím roce půjde již o XXII. ročník. Termín konání byl s konečnou platností stanoven na sobotu 30.4.2016. Tato informace se týká všech členů klubu. Ti nejmladší budou soutěžit a ti starší se budou podílet na organizaci. Uložte si prosím toto datum tedy již s předstihem do vašich kalendářů či diářů.

Aktualizace kalendáře pro rok 2016

7. 12. 2015

diar_logo_pruhledny_maly.jpgZájemci, kteří již nyní hledí kupředu, do roku 2016 již najdou v kalendáři klubu termíny a místa konání největších akcí, jako jsou republikové šampionáty a kvalifikační turnaje. Dále zde  najdete i předpokládané termíny jednotlivých kol Klubového poháru. Kalendář naleznete v levé liště webu nebo pod tímto odkazem - ZDE

Šampionát Moravy benjamínků 2015

29. 11. 2015

medaile.jpgNaši judisté mají za sebou poslední velkou soutěž letošního kalendářního roku. V sobotu se představila čtveřice chlapců na Šampionátu Moravy v Uherském Hradišti. V konkurenci 300 judistů ze 46 klubů a 2 států se naši nejmladší rozhodně neztratili a vypadá to, že se zase vrací úspěšné roky.

Nominace do RVŽ

17. 11. 2015

Vendula Kratochvílová byla na základě svých letošních výsledků na vykricnik_maly.jpgČeských pohárech a postavení v žebříčku ČSJu nominována do regionálního výběru žactva Olomouckého kraje (RVŽ) a obdržela pozvánku na soustředění tohoto výběru, které se bude konat v sobotu 28.11.2015 v hale Naparia společně s výběrem kraje Moravskoslezského.

Petra Zlámalová je mistryně republiky

9. 11. 2015

medaile.jpgV sobotu 7.11.2015 se v Litoměřicích konal republikový šampionát dorostenců a dorostenek a jednou z jeho hvězd byla i naše Petra Zlámalová.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY | Fotografie: MČR dorostenek 2015 - Litoměřice | Komentářů: 0

Tři medaile pro benjamínky KJUS

9. 11. 2015

medaile.jpgV sobotu 7.11.2015 se ve sportovní hale Naparia konal turnaj benjamínků, Halloween mač, na němž se představila čtveřice našich závodníků.

Vendula Kratochvílová je Přebornicí Olomouckého kraje

15. 10. 2015

medaile.jpgVe středu 14. 10. 2015 uspořádal JK Olomouc Krajský přebor mladšího a staršího žactva. KJUS Hranice zde reprezentovala pouze Vendula Kratochvílová, která má reálnou šanci být mezi nasazenou čtveřicí nejlepších závodnic na blížícím se republikovém šampionátu. Této možnosti chtěla jít naproti i body získanými z KP. Vytčený cíl pak splnila na 100%, když s přehledem ovládla hmotnostní kategorii do 48 kg mladších žaček  a kromě titulu Přebornice si do žebříčku své hmotnostní kategorie připsala i 4 body.