Velká cena Prostějova - zpráva trenéra

23. 4. 2016

medaile.jpgV sobotu 23.4. se sedmička našich závodníků zúčastnila Velké ceny Zdeňka Ludvíka v Prostějově. A o tom, že si nevedli vůbec špatně, svědčí hned 5 medailových umístění.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY | Fotografie: VC Zdeňka Ludvíka - Prostějov | Komentářů: 0

Klubový pohár - 3. kolo

19. 4. 2016

zebricek_mala.jpgTřetí kolo klubového poháru je za námi a průběžné pořadí se nám opět trochu zamíchalo. V čele se nám ale stále drží dva velcí favoriti, kteří se budou muset v posledním kole utkat o cenu nejvyšší, pohár pro vítěze. Že by třeba poslední kolo bylo dvojnásob bodované? Nebo že bychom uspořádali jedno kolo navíc a pozvali i judisty z jiných klubů a výsledky z této soutěže bychom dvojnásob obodovaly? Všechny tyto varianty jsou ve hře. Jdeme do finále! Průběžné pořadí najdete níže.

Nejlepší sportovkyně Hranic je z našeho klubu

13. 4. 2016

palec_nahoru.jpgV úterý 12.4. proběhlo ve dvoraně hranického zámku již 16. vyhlašování nejlepších sportovců města Hranice, tentokráte za rok 2015. Klub juda Hranice z.s. nominoval celkem 3 sportovce.

Miniliga - výsledky

30. 3. 2016

medaile.jpgV úterý 29.3.2016 se v Naparii konalo 3. kolo judistické Miniligy. Vzhledem k tréninkové přestávce způsobené Velikonočními prázdninami na ni nakonec dorazila pouze trojice závodníků, jejichž výsledky byly následující.

Turnaj přípravek - zpráva trenéra

21. 3. 2016

medaile.jpgV sobotu 19.3. vyrazila pětice závodníků Klubu juda Hranice na tradiční Turnaj přípravek do Brna. S výjimkou Dominika šlo pro všechny o první velkou závodní zkušenost a ve většině případů se s ní vyrovnali velmi dobře.

Petra Zlámalová neúspěšná v Německu

21. 3. 2016

vlajka-cr_-mala.pngV sobotu 19.3.2016 se Petra Zlámalová podruhé v letošním roce představila v národních barvách. Dalším zastavením na její pouti za vysněnou nominací na MED ve Finsku byl jeden z největších evropských turnajů pro dorost a juniory.

Český pohár Jablonec - zpráva trenéra

13. 3. 2016

medaile.jpgV sobotu se v Jablonci nad Nisou konal druhý kvalifikační turnaj série Českého poháru, Velká cena Jablonce nad Nisou. Náš klub zde reprezentovala trojice závodníků, kteří si vedli až nečekaně dobře.

Členské příspěvky za druhé pololetí

13. 3. 2016

vykricnik_maly.jpgProsíme všechny členy klubu, kteří nemají uhrazený členský příspěvek za 2. pololetí školního roku 2015/2016 aby tak učinili co nejdříve na účet klubu nebo v hotovosti na tréninku do rukou trenérů. Poplatek za pololetí je 600,- Kč.

Petra Zlámalová startovala v barvách ČR

6. 3. 2016

vlajka-cr_-mala.pngSvůj první letošní start si v národních barvách odbyla dorostenka Petra Zlámalová, která byla společně s trojicí dalších reprezentantek nominována na European Judo Cup v turecké Antalay. Nominační turnaj pro ME dorostu.

Mistrovství České republiky juniorů

6. 3. 2016

medaile.jpgV sobotu 5.3.2016 se v Hranicích konal první letošní republikový šampionát, mistrovství České republiky juniorů a juniorek. Klub juda Hranice zde reprezentoval dorostenec Jakub Jiříček, pro něhož šlo o první start mezi juniory.