Karel Trousil je Přeborník České republiky

13. 11. 2016

Patrik (38 kg) se nominoval díky vítězství v regionálním přeboru a šlo pro něj o velkou životní zkušenost. V prvním utkání po vyrovnaném průběhu bohužel velmi nešťastně v závěru zaváhal, soupeř jeho chyby využil a zvítězil.

Karel v hmotnostní kategorii do 36 kg v prvním utkání velmi rychle porazil soupeře z Prachatic a v druhém  zápase na něj již čekal brněnský rival, závodník nasazený jako číslo 1. Po krásném hodu se Kája ujal nejvyššího možného vedení na wazari a to takticky udržel až do konce utkání. V semifinále na Káju čekal další nasazený závodník, tentokráte číslo 3.  I zde Kája předvedl technicky i takticky vyspělý výkon a s přehledem dokráčel do finále. Ve finálovém utkání na hranického reprezentanta čekal  závodník z Turnova. Kája pokračoval ve výborných výkonech z předchozích utkání a utkání ukončil ve velkém stylu nádherným hodem. Zaslouženě si tak vybojoval titul Přeborník ČR pro rok 2016.

Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci klubu.

img_20161112_171944.jpg