Velká cena Prostějova - zpráva trenéra

23. 4. 2016

Nejlépe si vedl Kája, který s přehledem ukončil  všechna svá utkání před časovým limitem. Nyní je ale čas na to, zapracovat na větší chavtové pestrosti a především přidat kombinace.

Venda se snad konečně minimálně v posledním zápase zase chytila. Uvidíme na PČR dr. starších žaček. Teď je ale třeba pohlídat váhu a makat.

Ondra se pomalu ale jistě vrací ke svému starému (dobrému) projevu. Poslední zápas už byl opravdu nadějný a vypadá to, že si Ondra dal konečně říct.

Damča už začíná u praní přemýšlet. Našel si svoji preferovanou stranu, začíná dělat chvaty a házet. Nyní je na čase zkrotit ho v praní na zemi.

Dominik se pral stejně jako vždy, spolehlivě. Zapracuje na velkých chvatech, zlepší bočáky a zdokonalí svoji kombinace dopředu a dozadu a bude porážet všechny.

Radim předvedl vynikající výkon, na to, že šlo o jeho druhé závody vůbec. Teď to chce se prát a prát a prát ....

Jeho brácha Patrik měl dva výborné zápasy a jeden slabší. Škoda, že čtvrtfinále nedovedl do vítězného konce. Platí pro něj to stejné, co pro Radima. Prát se a prát se.

Náhledy fotografií ze složky VC Zdeňka Ludvíka - Prostějov