Petra Zlámalová je mistryně republiky

9. 11. 2015

medaile.jpgV sobotu 7.11.2015 se v Litoměřicích konal republikový šampionát dorostenců a dorostenek a jednou z jeho hvězd byla i naše Petra Zlámalová.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY | Fotografie: MČR dorostenek 2015 - Litoměřice | Komentářů: 0

Tři medaile pro benjamínky KJUS

9. 11. 2015

medaile.jpgV sobotu 7.11.2015 se ve sportovní hale Naparia konal turnaj benjamínků, Halloween mač, na němž se představila čtveřice našich závodníků.

Vendula Kratochvílová je Přebornicí Olomouckého kraje

15. 10. 2015

medaile.jpgVe středu 14. 10. 2015 uspořádal JK Olomouc Krajský přebor mladšího a staršího žactva. KJUS Hranice zde reprezentovala pouze Vendula Kratochvílová, která má reálnou šanci být mezi nasazenou čtveřicí nejlepších závodnic na blížícím se republikovém šampionátu. Této možnosti chtěla jít naproti i body získanými z KP. Vytčený cíl pak splnila na 100%, když s přehledem ovládla hmotnostní kategorii do 48 kg mladších žaček  a kromě titulu Přebornice si do žebříčku své hmotnostní kategorie připsala i 4 body.

Petra Zlámalová bojovala o medaile na MČR

4. 10. 2015

medaile.jpgV Teplicích proběhl o víkendu nejen poslední Český pohár tohoto roku, ale o den později, tedy v neděli, se zde konalo i Mistrovství České republiky mužů a žen.

Zpráva trenéra z uplynulého víkendu

28. 9. 2015

medaile.jpgV sobotu 26.9.2015 se závodníci KJUS Hranice představili hned na dvou soutěžích.

Vzpomínka

22. 9. 2015

Dnes je to 5 let, co nás opustil JUD. Zdeněk Navrátil! Trenér, rozhodčí, funkcionář,manžel, tatínek a zakladatel oddílu! Vím, že mnozí z Vás na něj stále vzpomínáte. Věnujte mu prosím dnes alespoň malou vzpomínku!

Český pohár Brno - zpráva trenéra

20. 9. 2015

medaile.jpgV sobotu a v neděli se v Brně konal předposlední, čtvrtý, kvalifikační turnaj pro republikové šampionáty tohoto roku. Hranickým reprezentantkám se na tomto Českém poháru dařilo se střídavými úspěchy.

Zvýšení členského příspěvku

21. 8. 2015

vykricnik_maly.jpgDrazí členové i zájemci o judo. Je nám líto, ale vzhledem ke stále stoupajícím nákladům jsme i my byli nuceni po mnoha letech nakonec přistoupit ke zvýšení členských příspěvků. V tomto školním roce tedy činí poplatek za jedno pololetí školního roku 600,- Kč/osoba. Za celý školní rok 1200,- Kč. Co vše, je v této částce zahrnuto je uvedeno dále.

Fotografie z tábora

16. 8. 2015

fotak_ikona.jpgPrávě se nám dostal do rukou flash disk s "TOP SECRET" obsahem. K dispozici totiž jsou fotografie z letošního tábora na Švarné Hance.

Informace ze života táborníků - čtvrtek

1. 8. 2015

stan_maly.jpgVe čtvrtek po snídani jsme se vydali na společnou vycházku na Bílý Kříž. Zde jsme se osvěžili v místní restauraci, pojedli svačinu a na zpáteční cestu byly děti poslány v rámci celotáborové hry zpět na chatu. Někdo běžel a někdo šel s vedoucími .....