Poděkování - Memoriál

28. 5. 2017

plakat_memorial_2017_orez.png

Chtěl bych i touto cestou poděkovat všem, kteří se jakkoliv podíleli na zdárné organizaci XXIII. ročníku Memoriálu JUDr. Zdeňka Navrátila.

Ze všech stran slyším jen pozitivní ohlasy na kvalitu organizace i na soutěž, jako takovou. A to by nebylo, nebýt vás. Ukázali jste, že je tady úžasná skupina nadšenců, kteří jsou ochotni věnovat svůj volný čas svým dětem a především, že máme zkušenosti a víme, jak udělat kvalitní soutěž.

Děkuji vám jménem všech 14 našich závodníků, kteří se v tuto sobotu do soutěžení zapojili a je víceméně jedno, s jak velkým či malým úspěchem.

Snad během měsíce června přijmete i pozvání na tradiční judistické grilování, o které Vás samozřejmě nechceme ochudit. (dan)

Víkendové úspěchy

14. 5. 2017

medaile.jpgO víkendu naši členové bojovali hned na dvou frontách a na obou velmi úspěšně.

Soutěže během uplynulého víkendu

23. 4. 2017

medaile.jpgV uplynulém víkendu se naši závodníci zúčastnili hned dvou mistrovských soutěží, které jim přinesly i jedno medailové umístění z republikového šampionátu.

Upozornění pro rodiče dojíždějící autem!

14. 2. 2017

vykricnik_maly.jpgProsíme rodiče,aby v rámci udržení dobrých vztahů se školou kde trénujeme dodržovali zákaz vjezdu do školního dvora. Níže najdete upozornění, které jsme ze školy obdrželi.

Tábor 2017

30. 1. 2017

tabor1.jpgI v tomto kalendářním roce se bude konat tradiční dětský tábor. Místem konání bude opět chata Mečová a termín byl zvolen také tradiční, přelom prázdnin.

Systém postupu na PČR mladších žáků pro rok 2017

29. 1. 2017

vykricnik_maly.jpgV letošním roce jsou uzavřeny, tzn. že je potřeba si vybojovat postup, pouze tyto šampionáty - PČR mladších žáků, PČR starších žáků a MČR dorostu. Starší žáci a dorostenci si mohou zajistit postup opět pouze postavením v žebříčku své kategorie na základě bodů z turnajů Českého poháru. Systém postupu mladších žáků se mění.

Klubový pohár 2016/2017 - 1. kolo

15. 12. 2016

medaile.jpgDěkujeme všem účastníkům 1. kola letošního klubového poháru a stejně tak děkujeme všem, kteří je přišli povzbudit či pomoct s organizací. Byl jsem příjemně překvapen některými výkony a snad tedy stejně potěšeni byli i samotní závodníci. Věříme, že radost vám udělalo i naše vánoční překvapení. Odkaz na průběžné pořadí najdete níže.

Je to tady: Nová pravidla!

11. 12. 2016

vykricnik_maly.jpgVýklad nových pravidel bude přijat na lednovém semináři rozhodčích a trenérů IJF.
Poté budou upravena i pravidla česká.

Zde je odkaz na očekávané změny!

Mikuláš

6. 12. 2016

mikulas_maly.jpgDěkujeme touto formou panu Ficnarovi a paní Králíkové (Barčině mamince) za nádherné ztvárnění pohádkových postav během pondělního mikulášského tréninku. Opravdu si vážíme vaší ochoty a věříme, že ji nejen my.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY | Fotografie: Mikuláš 2016 | Komentářů: 0

Petra Zlámalová opět bronzová na republikovém šampionátu

26. 11. 2016

medaile.jpgV sobotu se v Jablonci nad Nisou konal republikový šampionát seniorů. Náš klub zde reprezentovala Petra Zlámalová v hmotnostní kategorii do 63 kg.