Český pohár Brno 2016 - zpráva trenéra

12. 9. 2016

medaile.jpgPředposledním kvalifikačním turnajem tohoto roku byl ČP v Brně. Na něj vyrazila trojice našich závodníků, kterým se vzhledem k tréninkovému manku až nečekaně dařilo.

Klubový pohár - konečné pořadí

9. 6. 2016

medaile.jpgVe čtvrtek 9.6.2016 proběhlo poslední kolo Klubového poháru 2015/2016. celkově již páté. Jak je patrné z tabulky, do soutěže se zapojilo celkem 35 závodníků a 15 z nich absolvovalo všech 5 kol. Konečné pořadí nakonec ovládli s jednou malou výjimkou očekávaní favorité.

Memoriál JUDr. Zdeňka Navrátila Hranice v kabelové televizi

5. 6. 2016

tv_mala.jpgVzpomínka na náš turnaj, záznam kabelové televize Hranice, který měl premiéru 10.5.2016.

Klubový pohár - zhodnocení

26. 5. 2016

palec_nahoru.jpgTak máme za sebou předposlední kolo Klubové poháru. Speciální bylo, protože jsme na něm uvítali kolegy judisty a judistky z klubu ve SH Naparia. Děkuji všem za účast a především za perfektní výkony a reprezentaci klubu.

Velká cena Kroměříže - zpráva trenéra

22. 5. 2016

medaile.jpgV sobotu 21.5. se osmička našich závodníků představila na Velké ceně Kroměříže. V konkurenci závodníků a závodnic z celé Moravy si nevedli vůbec špatně, o čemž svědčí konečné skóre 6 medailí.

Tři medaile z republikových šampionátů

16. 5. 2016

medaile.jpgV sobotu 14.5. se v Ostravě konaly republikové šampionáty družstev staršího žactva, dorostenek a žen. Tedy kategorií, které nemají dlouhodobé ligové soutěže. S výjimkou starších žáků měl KJ Hranice zastoupení ve všech kategoriích.

Petra Zlámalová - 9.místo EC cadets Rumunsko

9. 5. 2016

eju_logo.jpgVčera, tj. v neděli 8.5.2016 se naše Petra Zlámalová představila společně s dalšími českými reprezentanty v rumunské Kluži na EC cadets - kvalifikaci na ME dorostu.

Výsledky Memoriálu byly vloženy na web

3. 5. 2016

medaile.jpgKompletní výsledkový servis z XXII. ročníku Memoriálu JUDr. Zdeňka Navrátila naleznete ZDE.

2. 5. 2016

diar_logo_pruhledny_maly.jpgProtože byl čtvrteční trénink zrušen, ale další závody se nám blíží, je zde uveden přehled nejbližších soutěží.

Naši judisté okupují přední příčky žebříčků

2. 5. 2016

zebricek_mala.jpgČeský svaz juda na svých stránkách zveřejnil aktuální ranking listy jednotlivých kategorií a je potěšitelné, že na předních místech se pohybují i závodníci KJ Hranice - Petra Zlámalová (U18, U21), Karel Trousil (U13), Lubomír Kratochvíl (U13) a Vendula Kratochvílová (U15). Všichni již mají zajištěny nominace na republikové šampionáty.