Soutěže během uplynulého víkendu

23. 4. 2017

medaile.jpgV uplynulém víkendu se naši závodníci zúčastnili hned dvou mistrovských soutěží, které jim přinesly i jedno medailové umístění z republikového šampionátu.

Upozornění pro rodiče dojíždějící autem!

14. 2. 2017

vykricnik_maly.jpgProsíme rodiče,aby v rámci udržení dobrých vztahů se školou kde trénujeme dodržovali zákaz vjezdu do školního dvora. Níže najdete upozornění, které jsme ze školy obdrželi.

Tábor 2017

30. 1. 2017

tabor1.jpgI v tomto kalendářním roce se bude konat tradiční dětský tábor. Místem konání bude opět chata Mečová a termín byl zvolen také tradiční, přelom prázdnin.

Systém postupu na PČR mladších žáků pro rok 2017

29. 1. 2017

vykricnik_maly.jpgV letošním roce jsou uzavřeny, tzn. že je potřeba si vybojovat postup, pouze tyto šampionáty - PČR mladších žáků, PČR starších žáků a MČR dorostu. Starší žáci a dorostenci si mohou zajistit postup opět pouze postavením v žebříčku své kategorie na základě bodů z turnajů Českého poháru. Systém postupu mladších žáků se mění.

Klubový pohár 2016/2017 - 1. kolo

15. 12. 2016

medaile.jpgDěkujeme všem účastníkům 1. kola letošního klubového poháru a stejně tak děkujeme všem, kteří je přišli povzbudit či pomoct s organizací. Byl jsem příjemně překvapen některými výkony a snad tedy stejně potěšeni byli i samotní závodníci. Věříme, že radost vám udělalo i naše vánoční překvapení. Odkaz na průběžné pořadí najdete níže.

Je to tady: Nová pravidla!

11. 12. 2016

vykricnik_maly.jpgVýklad nových pravidel bude přijat na lednovém semináři rozhodčích a trenérů IJF.
Poté budou upravena i pravidla česká.

Zde je odkaz na očekávané změny!

Mikuláš

6. 12. 2016

mikulas_maly.jpgDěkujeme touto formou panu Ficnarovi a paní Králíkové (Barčině mamince) za nádherné ztvárnění pohádkových postav během pondělního mikulášského tréninku. Opravdu si vážíme vaší ochoty a věříme, že ji nejen my.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY | Fotografie: Mikuláš 2016 | Komentářů: 0

Petra Zlámalová opět bronzová na republikovém šampionátu

26. 11. 2016

medaile.jpgV sobotu se v Jablonci nad Nisou konal republikový šampionát seniorů. Náš klub zde reprezentovala Petra Zlámalová v hmotnostní kategorii do 63 kg.

Vánoční turnaj Mohelnice

26. 11. 2016

medaile.jpgNa sobotním Vánočním turnaji města Mohelnice startovala nakonec pouze pětice našich benjamínků, kteří si nakonec domů po nepříliš pohledných výkonech odváželi 2 medailová umístění.

Karel Trousil je Přeborník České republiky

13. 11. 2016

medaile.jpgV sobotu 12.11.2016 se v Mladé Boleslavi konal Přebor České republiky mladšího žactva, kam se nominovala trojice závodníků našeho klubu. Do konečné nominace zasáhla bohužel nemoc Lubi Kratochvíla, takže na šampionát nakonec odjeli pouze Kája Trousil a Paťa Šrek.