Judistické grilování

14. 6. 2017

vykricnik_maly.jpgJak bylo avizováno na tréninku, vyhraďte si prosím nedělní odpoledne 25. 6. 2017 pro tradiční JUDISTICKÉ GRILOVÁNÍ. Sejdeme se opět na venkovním hřišti u házenkářské haly, připraveny budou jak makrely, tak točené pivo či minerálky pro vaše ratolesti.  Začátek je naplánován na 15.00 hod.

Srdečně všechny zveme!

Konečné pořadí klubového poháru

12. 6. 2017

medaile.jpgDěkujeme všem účastníkům klubového poháru 2016/2017 i jejich fanouškům. Dnes jsme čtvrtým kolem celý ročník zakončili. O konečném pořadí rozhodlo až právě dnešní poslední kolo, které nečekaně zamíchalo celkovým pořadím zejména na 3. místě. Přesto věříme, že nesmutní ani ostatní, kteří na poháry pro 3 nejlepší soutěžící nedosáhli. Výkony většiny z vás měly kolo od kola stoupající tendenci a my pevně doufáme, že se sejdeme opět po prázdninách a vy s námi vyrazíte na soutěže i mimo město Hranice. Bude nejvyšší čas.

Poděkování - Memoriál

28. 5. 2017

plakat_memorial_2017_orez.png

Chtěl bych i touto cestou poděkovat všem, kteří se jakkoliv podíleli na zdárné organizaci XXIII. ročníku Memoriálu JUDr. Zdeňka Navrátila.

Ze všech stran slyším jen pozitivní ohlasy na kvalitu organizace i na soutěž, jako takovou. A to by nebylo, nebýt vás. Ukázali jste, že je tady úžasná skupina nadšenců, kteří jsou ochotni věnovat svůj volný čas svým dětem a především, že máme zkušenosti a víme, jak udělat kvalitní soutěž.

Děkuji vám jménem všech 14 našich závodníků, kteří se v tuto sobotu do soutěžení zapojili a je víceméně jedno, s jak velkým či malým úspěchem.

Snad během měsíce června přijmete i pozvání na tradiční judistické grilování, o které Vás samozřejmě nechceme ochudit. (dan)

Víkendové úspěchy

14. 5. 2017

medaile.jpgO víkendu naši členové bojovali hned na dvou frontách a na obou velmi úspěšně.

Soutěže během uplynulého víkendu

23. 4. 2017

medaile.jpgV uplynulém víkendu se naši závodníci zúčastnili hned dvou mistrovských soutěží, které jim přinesly i jedno medailové umístění z republikového šampionátu.

Upozornění pro rodiče dojíždějící autem!

14. 2. 2017

vykricnik_maly.jpgProsíme rodiče,aby v rámci udržení dobrých vztahů se školou kde trénujeme dodržovali zákaz vjezdu do školního dvora. Níže najdete upozornění, které jsme ze školy obdrželi.

Tábor 2017

30. 1. 2017

tabor1.jpgI v tomto kalendářním roce se bude konat tradiční dětský tábor. Místem konání bude opět chata Mečová a termín byl zvolen také tradiční, přelom prázdnin.

Systém postupu na PČR mladších žáků pro rok 2017

29. 1. 2017

vykricnik_maly.jpgV letošním roce jsou uzavřeny, tzn. že je potřeba si vybojovat postup, pouze tyto šampionáty - PČR mladších žáků, PČR starších žáků a MČR dorostu. Starší žáci a dorostenci si mohou zajistit postup opět pouze postavením v žebříčku své kategorie na základě bodů z turnajů Českého poháru. Systém postupu mladších žáků se mění.

Klubový pohár 2016/2017 - 1. kolo

15. 12. 2016

medaile.jpgDěkujeme všem účastníkům 1. kola letošního klubového poháru a stejně tak děkujeme všem, kteří je přišli povzbudit či pomoct s organizací. Byl jsem příjemně překvapen některými výkony a snad tedy stejně potěšeni byli i samotní závodníci. Věříme, že radost vám udělalo i naše vánoční překvapení. Odkaz na průběžné pořadí najdete níže.

Je to tady: Nová pravidla!

11. 12. 2016

vykricnik_maly.jpgVýklad nových pravidel bude přijat na lednovém semináři rozhodčích a trenérů IJF.
Poté budou upravena i pravidla česká.

Zde je odkaz na očekávané změny!