Zlato z Českého poháru

15. 3. 2015

medaile.jpgV sobotu bojovali dva naši reprezentanti na druhém kvalifikačním turnaji pro MČR, na VC Jablonce nad Nisou.

Medailové žně v Třinci

21. 2. 2015

medaile.jpgDnes, tedy v sobotu 21.2., se čtveřice našich závodníků představila na Malé ceně Třince. Úspěšnost v konkurenci moravských a polských závodníků měli 100 % a všem se podařilo vybojovat si medailová umístění.

Vendula Kratochvílová 5. v Českém poháru

15. 2. 2015

medaile.jpgV sobotu a neděli se v Ostravě uskutečnil první letošní Český pohár a i když to největší želízko, Petra Zlámalová, nám zde chybělo, přesto se podařilo se probojovat až k medailovým utkáním.

TÁBOR 2015

9. 2. 2015

logo_info_2_male.jpgProtože pracujeme rychle a snažíme se Vám poskytnout dostatek informací včas, najdete zde nejen přihlášku, ale veškeré i informace k táboru během letošních letních prázdnin. Dále upozorňujeme, že účastníci nemusí být členy KJUS Hranice. Tábor je otevřen i rodinným příslušníkům či kamarádům  ....

Petra Zlámalová zahájila rok stříbrem

1. 2. 2015

palec_nahoru.jpgV sobotu 31.1.2015 se v Olomouci konal Pohár olympijských nadějí, kvalifikační turnaj pro reprezentační družsva juniorů a dorostu pro rok 2015.

Petra Zlámalová

27. 1. 2015

palec_nahoru.jpgNaše závodnice, dorostenka Petra Zlámalová, se nyní připravuje s RD U18 na soustředění v polském Cetniewu u Baltského moře.

Upozornění na krádež v šatně tělocvičny

26. 1. 2015

vykricnik_maly.jpgDnes jsme obdrželi informaci od správkyně tělocvičen SPŠ a SOU Hranice, o krádeži v šatnách malé tělocvičny během minulého týdne. Prosím o dodržování následujících pokynů..

Aktualizace kalendáře soutěží

11. 1. 2015

diar_logo_pruhledny_maly.jpgProběhla aktualizace kalendáře soutěží juda pro rok 2015.

Klubový pohár 2014/2015 - 1. kolo

18. 12. 2014

medaile.jpgPrvní oficiální kolo klubového poháru proběhlo jako rozloučení s kalendářním rokem. A ani laikovi nemohlo uniknout, jak velký výkonnostní skok udělali především naši nejmenší, letošní začátečníci.

Vánoční turnaj Mohelnice - výsledky

7. 12. 2014

medaile.jpgV sobotu 13.12.2014 se trojice našich závodníků představila na posledním turnaji letošní soutěžní sezóny. Na Vánočním turnaji v Mohelnici a vedli si nadmíru úspěšně.