Miniliga - výsledky

30. 3. 2016

medaile.jpgV úterý 29.3.2016 se v Naparii konalo 3. kolo judistické Miniligy. Vzhledem k tréninkové přestávce způsobené Velikonočními prázdninami na ni nakonec dorazila pouze trojice závodníků, jejichž výsledky byly následující.

Turnaj přípravek - zpráva trenéra

21. 3. 2016

medaile.jpgV sobotu 19.3. vyrazila pětice závodníků Klubu juda Hranice na tradiční Turnaj přípravek do Brna. S výjimkou Dominika šlo pro všechny o první velkou závodní zkušenost a ve většině případů se s ní vyrovnali velmi dobře.

Petra Zlámalová neúspěšná v Německu

21. 3. 2016

vlajka-cr_-mala.pngV sobotu 19.3.2016 se Petra Zlámalová podruhé v letošním roce představila v národních barvách. Dalším zastavením na její pouti za vysněnou nominací na MED ve Finsku byl jeden z největších evropských turnajů pro dorost a juniory.

Český pohár Jablonec - zpráva trenéra

13. 3. 2016

medaile.jpgV sobotu se v Jablonci nad Nisou konal druhý kvalifikační turnaj série Českého poháru, Velká cena Jablonce nad Nisou. Náš klub zde reprezentovala trojice závodníků, kteří si vedli až nečekaně dobře.

Členské příspěvky za druhé pololetí

13. 3. 2016

vykricnik_maly.jpgProsíme všechny členy klubu, kteří nemají uhrazený členský příspěvek za 2. pololetí školního roku 2015/2016 aby tak učinili co nejdříve na účet klubu nebo v hotovosti na tréninku do rukou trenérů. Poplatek za pololetí je 600,- Kč.

Petra Zlámalová startovala v barvách ČR

6. 3. 2016

vlajka-cr_-mala.pngSvůj první letošní start si v národních barvách odbyla dorostenka Petra Zlámalová, která byla společně s trojicí dalších reprezentantek nominována na European Judo Cup v turecké Antalay. Nominační turnaj pro ME dorostu.

Mistrovství České republiky juniorů

6. 3. 2016

medaile.jpgV sobotu 5.3.2016 se v Hranicích konal první letošní republikový šampionát, mistrovství České republiky juniorů a juniorek. Klub juda Hranice zde reprezentoval dorostenec Jakub Jiříček, pro něhož šlo o první start mezi juniory.

SP v judu Praha 2016 na ČT4 sport

3. 3. 2016

tv_mala.jpgBěhem soboty a neděle 27. a 28.2. se v Praze konal jeden z posledních turnajů Olympijské kvalifikace judistů. Na třech tatami se představilo celkem 268 závodníků z 52 zemí celého světa. Někteří z nás byli přítomni a zažili obrovský úspěch české reprezentace. Pro ty co nebyli, přinášíme odkaz na záznam České televize.

Miniliga v Naparii

24. 2. 2016

medaile.jpgNa úterním únorovém kole miniligy v Naparii se představila celkem devítka nejmladších judistů KJ Hranice. Pod vedením Barči si někteří vyzkoušeli první opravdové závody. Prckové blahopřejeme a těšíme se, jak příště vyjedeme někam dál. Konkrétní výsledkový servis dodáme později.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY | Fotografie: Miniliga | Komentářů: 0

Petra Zlámalová dvojnásobně zlatá na ČP

22. 2. 2016

medaile.jpgV sobotu a v neděli se v Ostravě konal první letošní kvalifikační turnaj série Českého poháru, kde nás reprezentovala dvě děvčata.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY | Fotografie: Český pohár Ostrava - Petra Zlámalová | Komentářů: 0