Klubový pohár - zhodnocení

26. 5. 2016

Potěšilo mne, že jsme se sešli v tak hojném počtu i v období školních výletů a škol v přírodě. Samozřejmě pár z nás chybělo, i přesto jsem byl opět mile překvapen. A to nejen početnou účastí, ale i tím, jaké jste předváděli výkony. Od některých to samozřejmě čekám., ale někteří prokázali, že i když s tréninkovou pílí jsou taktně řečeno na štíru, dřímá v nich duše bojovníka. Škoda jen, že nám školní rok pomalu končí a mně se tak nepodaří vás všechny vyvézt někam mimo Hranice na závody.

Poděkování patří i rodičům za pomoc a za Vaši podporu. Bez ní nejde dělat nic, ani to naše judo. Važte si jí, važte si toho, že máte rodiče, kteří Vás podpoří, fandí Vám, když se daří i když se nedaří, najdou si vždy čas, být s Vámi na závodech, pofoukají Vás na duši i na těle, když je to nejvíce potřeba.

A pokud vás zajímá, jak se měnil žebříček Klubového poháru, vězte tedy, že je již aktualizován a najdete pod tímto odkazem:

Takže an viděnou zase v pondělí!

Dan