Pohár osvobození Tvrdonic - výsledky

28. 3. 2015

Výborně si vedli oba benjamínci. Karel Trousil pokračuje ve svém vítězném tažení a do sbírky si přidal další zlato, když všechna svá utkání ukončil hluboko před časovým limitem. Damián Suchánek na prvních závodech bez jakéhokoliv omezení technickcým stupněm předvedl parádní výkony a zaslouženě obsadil 2. místo. Ještě více potěšitelnější je ale fakt, že jeho výkony rostou zápas od zápasu.

Mladší žákyně Vendula Kratochvílová (40 kg)  rovněž pokračuje v medailové sbírce a domů si odvážela bronz za třetí místo. Porážka v semifinále byla velmi nešťastná a především nezasloužená. Právem se může cítit morální vítězkou.

Luba Kratochvíl (38 kg) měl opět nejobsazenější hmotnost dne. Po postupou ze skupiny do vyřazovací části bohužel podlehl hned v prvním, čtvrtfinálovém, utkání a obsadil tak 5. místo.

20150328_135536.jpg