Zpráva trenéra z VC Ostravy

11. 5. 2013

Konečné skóre 2 bronzových medailí z celkem 3 soutěžících vypadá na první pohled jako úspěšný výsledek. Pokud ovšem shrneme jednotlivá utkání, tak jsme v Ostravě ze 7 nastoupených zápasů pouze 2x zvítězili. A to není vůbec příznivé skóre.

Matěj Fojtík - měl hned v prvím utkání obtížného, ale hratelného soupeře, nad kterým měl zvítězit. Škoda jednoho zaváhání, kdy si "lehl" do držení.

Vojta Jiříček - v prvním utkání se konečně pral a dělal chvaty. Zaslouženě i zvítězil. Ve druhém si však zcela sám spadl a třetí utkání již bylo vypuštěné.

Kuba Jiříček - stejně jako v Hr. ho v prvním utkání velmi poškodila rozhodčí. Nelze se však  vymlouvat na její neznalost či nepřízeň. Na totálně pasivního soupeře Kuba 2 minuty tvrdě útočil, ale neskóroval. Ve druhém zápase s přehledem zvítězil a posledního soupeře mohl porazit pouze pokud by do puntíka dodržoval taktické pokyny trenéra. To se však nestalo a chvilková nepozornost znamenala hod na zátočku o které jsme věděli a konec utkání držením.