Zahajujeme tréninky

10. 5. 2021

Děkujeme Vám všem za odezvu a  za zájem účastnit se pohybových aktivit pro naše členy.

Záměrně to nenazýváme tréninky, protože rozhodně v tuto chvíli nepůjde o judo, ale o pohybové aktivity a návrat do režimu, na který byly děti zvyklé než začala všechna omezení.

V týdnu 10.5. - 14.5.2021 se bude trénink v případě příznivého počasí konat v PONDĚLÍ (10.5.2021) a ČTVRTEK (13.5.2021).

Tréninky se budou nyní konat od 16.00 do 17.00 hod. vždy pouze pokud nebude pršet!

Předpověď počasí na ČTVRTEK (13. 5. 2021) není příznivá. Pokud by se trénink neuskutečnil, bude nejpozději v 15.30 hod. zpráva na webu klubu, na FB a bude zaslána emailem. Případně je možné volat trenérům.

Tréninky se budou konat na hřišti u hranických viaduktů, na křižovatce ulic Vrchlického a Hviezdoslavova.  (Zde: https://mapy.cz/s/gobejunele)

Potřeba bude přiměřené oblečení, sportovní obuv, pití.
Možnost šaten či WC není zajištěna.
Sportovat budeme převážně na travnatém hřišti.

Vzhledem ke znění platného mimořádného opatření vybavte prosím vždy dítě potvrzeným Čestným prohlášením. Pomozte nám tak předejít případným problém při kontrole na místě či při výskytu pozitivního dítěte v následujících dnech.

Předem děkujeme a už se těšíme se všemi na viděnou!