ČP Ostrava - zpráva trenéra

16. 2. 2014

Konkurence byla opravdu velmi, velmi početná a nadmíru kvalitní. Kompletní česká špička po oba dva dny a navíc kluby a soutěžící z AUT, SVK, POL , BLR a  UKR.

Za vyzdvižení stojí pouze výkony děvčat. Peťa Zlámalová obsadila vynikající 3. místo mezi dorostenkami v hmotnosti do 63 kg. Prokázala tak, že bronz z Olomouce není náhoda a trenér RDD s ní musí počítat. Jen tak dál, Peťo.

Její sestra Barča skončila ve stejné kategorii po jedné výhře  a dvou porážkách na místě 7.  Odvedla to, co je v jejích možnostech.

První velký životní start si odbyla mladší žačka Vendula Kratochvílová (36 kg). A přechod z benjamínků se jí celkem povedl. Velkým ponaučením už bylo vážení, když kvůli 0,7 kg musela startovat v hmotnosti do 36 kg, když její osobní váha byla 32,7 kg. Pokud se Venda oprostí od nervozity a přidá do svého rejstříku především ještě více dravosti, můžeme se těšit na další "bombarďačku".